سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران

شرکت ارتباطات گام دوم معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات و نیز راهکارهایی برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران این سرویس توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که سرویس ایده گیت از کاربران سایت جمع آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران ایده گیت را به صورت منحصر به فرد، شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها
 • شما با ثبت نام و ارسال فرم‌های سفارش و پشتیبانی در سرویس ارتباطات گام دوم اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و… را در اختیار سرویس قرار می‌دهید.
 • پس از ورود به سایت ارتباطات گام دوم شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب ایده نگهداری می‌گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش‌ها، سرویس‌های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • ارتباطات گام دوم کلیه تراکنش‌های شما از جمله تراکنش‌های مالی را جمع‌آوری و نگهداری می‌کند.
 • ارتباطات گام دوم به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ارتباطات گام دوم اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های ارتباطات گام دوم و صفحاتی که مشاهده می‌کنید را جمع آوری و نگهداری می‌کند.
 • ارتباطات گام دوم از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ،تهیه محتوای مناسب، برنامه‌های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می‌کند.
 • ارتباطات گام دوم اطلاعات شما را اجاره نمی‌دهد، نمی‌فروشد و به اشتراک نمی‌گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام وب ایده در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک‌گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات ایده گیت یا خروج کامل پرسیده می‌شود.
  • در صورت تخلف توسط شما و وجود شاکی خصوصی، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می‌گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از ارتباطات گام دوم بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.
 • ارتباطات گام دوم ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت ارتباطات گام دوم از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
 • شما می‌توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ارتباطات گام دوم تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در ارتباطات گام دوم آن‌ها را در سایت ارتباطات گام دوم وارد نموده‌اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ارتباطات گام دوم ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل نشانی الکترونیک (ایمیل) و نام خانوادگی و…
محدودیت دسترسی به اطلاعات
 • ارتباطات گام دوم دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات ارتباطات گام دوم یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • ارتباطات گام دوم جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه‌های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن‌ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمی‌توانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. ارتباطات گام دوم تلاش خواهد كرد كه تمامی راه‌های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه‌های امنی ذخیره می‌شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی‌توان ایمنی هیچ مخابره داده‌ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می‌فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی‌توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP‌ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) وب ایده مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
تغییرات در این سیاست‌ها

ارتباطات گام دوم حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف‌اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت ارتباطات گام دوم خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد‌های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود.