سوالات متداول

سامانه ارسال رمز پویا، کد فعال‌سازی، رمز لاگین و… از طریق ارسال پیامک، ارسال در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

خیر. این سرویس کاملاً تحت وب تعریف شده است و نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری روی سیستم‌عامل ندارد، در واقع شما تنها به اینترنت و یک مرورگر به‌روز‌شده (فایرفاکس، گوگل کروم و …) احتیاج پیدا می‌کنید.

بله. این سرویس با شماره‌های خدماتی، امکان ارسال به تمامی خطوط فعال را دارد.

خیر، هیچ محدودیتی در تعداد ارسال وجود ندارد.

خیر، اعتبار ریالی یا عددی موجود در سرویس شما هیچ‌‌وقت سوخت نمی‌شود و امکان عودت مبلغ باقی مانده اعتبار وجود ندارد.

خیر. هیچ محدودیتی ندارد اما با توجه به مدت زمان پیام صوتی به ازای هر ثانیه مطابق با تعرفه اعلامی، هزینه آن محاسبه می‌شود.

در نظر داشته باشید با تغییر تعرفه، شارژ ذخیره شده در پنل شما با تعرفه جدید محاسبه می‌گردد.

کیفیت ارسال پیامک سرشماره‌های ۱۰۰۰, ۳۰۰۰, ۵۰۰۰۱, ۵۰۰۰۴, ۹۰۰۰ و… هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد ولی برخی مواقع سرعت ارسال برخی مسیر ها بیشتر می باشد و اختلاف قیمتی که دارند به دلیل متفاوت بودن اپراتورهای ارائه دهنده این خطوط است.

تبدیل خطوط تبلیغاتی به خطوط خدماتی و یا درخواست خطوط خدماتی در مجموعه ایده گیت، هیچ هزینه‌ی اضافی به همراه ندارد. برای دریافت خطوط خدماتی شما فقط کافی است که شخصیت حقوقی داشته باشید. البته در مسیر های 9000 و 9999 امکان ارائه خطوط خدماتی به اشخاص حقیقی میسر می باشد.

کلیه‌ی مشتریان حقوقی (سازمانی) می‌توانند بر روی خطوط ارسال پیامک خود سرویس مسک را فعال کنند. برای اینکار کافی است درخواست خود را به ما بدهند تا ما بقیه امور را انجام دهیم.

برای ارسال پیامک به بلک لیست (افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند) باید از خطوط خدماتی استفاده کنید. البته ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی تخلف است و شامل جریمه می‌شود.